Serwis sprężarek i urządzeń kompresorowni

Serwis Poliński AMT Sp. z o.o.

Od ponad 30 lat zajmujemy się usługami, których celem jest utrzymanie i przywrócenie sprawności oraz właściwych parametrów pracy urządzeń sprężonego powietrza. Nasze zaplecze techniczne pozwala na wykonanie prac serwisowych w miejscy wskazanym przez klienta a także w siedzibie naszej firmy. Zajmujemy się serwisem wielu renomowanych producentów np. Airpol, Atlas Copco, Kaeser, Boge, Fini itp. Oferujemy możliwość podpisania stałej obsługi serwisowej, a także doraźną pomoc serwisową.

Posiadamy autoryzację Atlas Copco i Airpol na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także montaż i uruchomienie sprężarki.
Nasz serwis wykorzystuje tylko oryginalne części prosto od producentów.

Oferujemy pełny serwis wszystkich urządzeń sprężonego powietrza od całych sprężarkowni przez pojedyncze sprężarki, aż do części sprężarek.
Skontaktuj się z nami i zapytaj czy naprawimy, zrobimy przegląd Twojego urządzenia w atrakcyjnej cenie.

W zakresie prac serwisowych mieszczą się: serwisy okresowe, doraźna naprawa, kompletny remont, pomiary czystości i ogólne zbadanie i poprawienie parametrów pracy urządzenia.
Potrzebujesz naprawy z poza zakresu? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy czy jesteśmy w stanie pomóc Twojemu urządzeniu.

Stała umowa serwisowa jest rozwiązaniem, które pomoże zaoszczędzić twoje pieniądze. Dzięki regularnej kontroli urządzeń jest mniejsze prawdopodobieństwo na wystąpienie awarii. To my przejmujemy kontrole nad wymianą zużywających się części, a ty nie musisz pamiętać o czaso-okresach wymiany części.
Dzięki umowie serwisowej otrzymasz tańsza i szybsza obsługa serwisowa. Napisz do nas i sprawdź ofertę.

Serwis Poliński AMT Sp. z o.o.

Już od ponad 30 lat zajmujemy się sprężarkami, napędami i innymi elementami armatury przemysłowej.
Nasza wiedza i doświadczenie poszerza się wraz z kolejnymi serwisami i rozwiązanymi problemami naszych klientów, które wykonujemy od ponad 30 lat.

Nasz adres:
Poliński AMT Sp. z o.o.
ul. Czeremchowa 7 D
03-159  Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn – Pt
8.00 – 16.00

Lokalizacja naszego serwisu