Firma Poliński AMT zajmuje się serwisem sprężarek od kilku lat, więc nasz zespół nie jest oparty tylko na teorii, ale także na doświadczeniu praktycznym.

Spotkaliśmy się z wieloma problemami sprężarek przy ich naprawach i serwisach.
Zajmujemy się głownie naprawą, serwisem i przeglądem sprężarek śrubowych, w  których nasz serwisant przez lata pracy zdobył doświadczenie spotykając wiele problemów na różnych maszynach.

Regularne naprawy przeglądy i serwisy na czas są bardzo ważne dla sprężarek powietrza, aby były one sprawne i bezawaryjne jak najdłużej. Skorzystaj z naszych usług, których są 2 opcje: oddajesz całkowicie opiekę nad swoja maszyna naszej firmie lub zlecasz jednorazowy serwis. Przerwa  w pracy kompresora powietrza może być kosztowna dla całej firmy która  z niej korzysta, my doradzimy jak zapobiegać takim sytuacją i zabezpieczyć działalność przed przerwą w funkcjonowaniu. Nasza dokładność i sumienność wykonywania prac serwisowych pomaga uzyskać najlepsze efekty przy naprawie sprężarki, która potrafi wrócić do sprawności jak nowej.

Posiadamy autoryzację takich producentów jak: Atlas Copco i Airpol.

Nasz serwis jest zlokalizowany w Warszawie na Białołęce, ale jesteśmy gotowi dotrzeć do każdego klienta, ponieważ nasze usługi świadczone są na terenie całego kraju.
Skorzysta z profesjonalnego i doświadczonego serwisu jakim jesteśmy, każdy problem serwisowy ze sprężarką rozwiążemy.
Jeśli problem jest nierozwiązywalny bądź nieopłacalny zaproponujemy cie nowe urządzenie w atrakcyjnych cenach.